BLAGDAN SV. FLORIJANA
Datum objave: 04. svibnja 2017.

Članovi DVD-a Vidovec prisustvovali su sv. Misi povodom dana sv. Florijana zaštitnika vatrogasaca u Buševcu kod prijateljskog DVD-a.

Dana 07. svibnja u župnoj crkvi sv. Vida u Vidovcu služena je sveta misa povodom sv. Florijana kojoj su sudjelovali članovi DVD-a Vidovec,DVD-a Tužno,DVD-a Nedeljanec-Prekno,DVD-a Gojanec te DVD-a Buševec.

Izaslanstvo DVD-a Vidovec i DVD-a Buševec zapalilo je lampione na grobu Božidara Plečka povodom dana sv. Florijana.

UREĐENJE VJEŽBALIŠTA
Datum objave: 26.travnja 2017.

Uređeno je vježbalište koje koristi VZO Vidovec tj. DVD Vidovec, DVD Nedeljanec-Prekno te DVD Tužno.Pokošena je trava, provjerena je oprema koja se nalazi u spremištu uz vježbalište pa sezona vježbanja i natjecanja može početi.Za potrebe košnje kupljena je samohodna kosilica marke Iskra čime je olakšano održavanje vježbališta.Radove su zajednički odradili članovi sva tri društva.

POŽAR OTVORENOG PROSTORA
Datum objave: 08. travnja 2017.

Na dojavu iz JVP Varaždin o požaru otvorenog prostora u 20:51 na intervenciju izlazi ekipa DVD-a Vidovec u sastavu Košćak I.,Buhin P.,Kovačić I.,Kovačić F. i Melnjak D..Požar velikih razmjera na tri lokacije ugašen je nakon velikog truda naših operativaca koji su pritom potrošili 4 cisterne vode.

POŽAR OTVORENOG PROSTORA
Datum objave: 21 ožujka 2017.

Na dojavu iz župnijskog vatrogasno operativnog centra Varaždin o požaru otvorenog prostora uz prugu kod mjesta Tužno, na intervenciju izlazi operativna ekipa iz DVD- a Vidovec te uz pomoć ekipe iz DVD-a Tužno uspješno gasi požar koji je prijetio većem nasadu borova.Pravodobnom intervencijom sprijećeno je širenje požara kao i veća materijalna šteta.Intervenciju su odradili Canjuga S., Kovačić F., Buhin P., Kruhek A., Vajdić S. te Canjuga M..

SKUPŠTINA VZO VIDOVEC
Datum objave: 17. ožujka 2017.

U prostorijama DVD-a Vidovec koji je ujedno bio i domaćin održana je 24. izborno-izvještajna sjednica Skupštine vatrogasne zajednice Općine Vidovec.Sjednici su nazočili predstavnici društava iz Općine Vidovec,
DVD Vidovec,DVD Nedeljanec-Prekno,DVD Tužno,predstavnici prijateljskih društava iz VZO Maruševec,VZO Petrijanec te županijski vatrogasni zapovjednik g. Dejan Ivanušec.
Nakon službenog dijela sjednice ( izbora dužnosnika i članova VZO) upriličena je zahvala , uz prigodan poklon dosadašnjem tajniku VZO Vidovec g. Stjepanu Papec na nesebićnom i profesionalnom radu u 4 mandata.

Stranica 8 od 43 Prva   Prethodna   4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  13  Sljedeća   Zadnja