JAVNO-POKAZNA VJEŽBA
Datum objave: 20. svibnja 2017.

Dana 20.svibnja 2017. u centru Vidovca održana je javno-pokazna vježba u organizaciji DVD-a Vidovec u suradnji sa DVD Buševec,DVD Nedeljanec-Prekno,DVD Tužno te DVD Gojanec.Vježba je zamišljena kao zajednička koordinacija svih društava u akciji gašenja požara na zgradi ambulante te spašavanje unesrećenog iz vozila te gašenja istog nakon zapaljenja.Skupio se tako velik broj promatrača iz Općine Vidovec ali i slučajnih prolaznika koji su se uvjerili u spremnost dobrovoljnih vatrogasaca u ovakovim situacijama.Nakon zahvale načelnika Općine g. Brune Hranića te zapovjednika VZO Vidovec g. Zdenka Buhina, vatrogasci su počašćeni jelom i pićem na prigodnom domijenku u vatrogasnom domu DVD-a Vidovec.

BLAGDAN SV. FLORIJANA
Datum objave: 04. svibnja 2017.

Članovi DVD-a Vidovec prisustvovali su sv. Misi povodom dana sv. Florijana zaštitnika vatrogasaca u Buševcu kod prijateljskog DVD-a.

Dana 07. svibnja u župnoj crkvi sv. Vida u Vidovcu služena je sveta misa povodom sv. Florijana kojoj su sudjelovali članovi DVD-a Vidovec,DVD-a Tužno,DVD-a Nedeljanec-Prekno,DVD-a Gojanec te DVD-a Buševec.

Izaslanstvo DVD-a Vidovec i DVD-a Buševec zapalilo je lampione na grobu Božidara Plečka povodom dana sv. Florijana.

UREĐENJE VJEŽBALIŠTA
Datum objave: 26.travnja 2017.

Uređeno je vježbalište koje koristi VZO Vidovec tj. DVD Vidovec, DVD Nedeljanec-Prekno te DVD Tužno.Pokošena je trava, provjerena je oprema koja se nalazi u spremištu uz vježbalište pa sezona vježbanja i natjecanja može početi.Za potrebe košnje kupljena je samohodna kosilica marke Iskra čime je olakšano održavanje vježbališta.Radove su zajednički odradili članovi sva tri društva.

POŽAR OTVORENOG PROSTORA
Datum objave: 08. travnja 2017.

Na dojavu iz JVP Varaždin o požaru otvorenog prostora u 20:51 na intervenciju izlazi ekipa DVD-a Vidovec u sastavu Košćak I.,Buhin P.,Kovačić I.,Kovačić F. i Melnjak D..Požar velikih razmjera na tri lokacije ugašen je nakon velikog truda naših operativaca koji su pritom potrošili 4 cisterne vode.

POŽAR OTVORENOG PROSTORA
Datum objave: 21 ožujka 2017.

Na dojavu iz župnijskog vatrogasno operativnog centra Varaždin o požaru otvorenog prostora uz prugu kod mjesta Tužno, na intervenciju izlazi operativna ekipa iz DVD- a Vidovec te uz pomoć ekipe iz DVD-a Tužno uspješno gasi požar koji je prijetio većem nasadu borova.Pravodobnom intervencijom sprijećeno je širenje požara kao i veća materijalna šteta.Intervenciju su odradili Canjuga S., Kovačić F., Buhin P., Kruhek A., Vajdić S. te Canjuga M..

Stranica 6 od 42 Prva   Prethodna   2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  11  Sljedeća   Zadnja