NASTAVAK RADOVA NA SKLADIŠTU !!
Datum objave: 10.kolovoza 2011.

Pošto su napravljene sve pripreme  moglo se pristupiti betoniranju donjeg dijela skladišta na istočnoj strani DVD-a Vidovec.Sastala se vrijedna ekipa te uz pomoč mixera postavila beton te željezne nosače za cijevi.Opet moramo napomenuti da sve radove izvode naši vrijedni članovi koji ne žale slobodno vrijeme te pomažu u svakoj prilici.Uskoro slijede i daljnji radovi postavljanja željezne konstrukcije o kojima čemo vas obavijestiti i zamoliti za pomoć da što prije možemo koristiti taj prostor koji nam jako treba.

ODLIČAN USPJEH NATJECATELJSKIH EKIPA !!!
Datum objave: 6.kolovoza 2011.

DVD Vidovec ponosi se svojim natjecateljskim ekipama koje uvijek postižu zapažene rezultate te tako predstavljaju dobar rad društva širom naše županije.Tako je bilo i u Gojancu gdje su naše ekipe postigle odličan rezultat.Djeca 1.mjesto,ženska ekipa 1.mjesto te muška ekipa 2.mjesto.
Čestitke svim natjecateljima kao i voditeljima ekipa na odlično odrađenim vježbama !!

VELIKI POŽAR OTVORENOG PROSTORA !!
Datum objave: 18.srpnja 2011.

Dana 16.srpnja 2011. oko 17:00 buknuo je veliki požar otvorenog prostora iza livadske ulice(Nedeljanec).Na dojavu javne postrojbe na požarište odmah izlazi interventna ekipa DVD-a Vidovec. Na svu sreću vatrogasci su stigli na vrijeme i u potrebnom broju da zaustave vatrenu stihiju koja je harala livadama i šumarcima te čak zaprijetila dvjema drvenim kučicama u vočnjaku.Odličnom intervencijom vatrogasaca ugašeni su manji požari na nekoliko područja te je tako spriječena mogučnost opasnosti za daljnje proširivanje.Stručnim i timskim radom(pridružilo se i DVD Nedeljanec-Prekno) dokazano je da imamo odličnu postrojbu koja je spremna uhvatiti se u koštac sa svakojakim požarnim opasnostima.Nemojmo zaboraviti da smo mi ipak DOBROVOLJCI koji svoje zdravlje pa čak i živote dovodimo u opasnost a sve radi pomoči našim mještanima pa i drugima.Zahvaljujemo svim sudionicima ove akcije na požrtvovnosti a mještane još jednom molimo da budu oprezni kada pale korove ili suhe trave jer OPASNOST UVIJEK VREBA !!!

zadovoljni nakon odlično odrađene intervencije
VATROGASNA TAKMIČENJA
Datum objave: 18.srpnja 2011.

Dana 16.srpnja 2011.g dvije ekipe DVD-a Vidovec sudjelovale su na takmičenjima.Djeca od 6-12 takmičila su se u Šemovcu gdje su osvojila 4.mjesto od 12 ekipa.Ženska ekipa DVD-a Vidovec nastupala je u Beletincu i osvojila 1.mjesto te pehar.Čestitamo takmičarima i voditeljima ekipa na odličnom radu.

RADNA AKCIJA !!
Datum objave: 18.srpnja 2011.

Prije nekoliko dana održana je radna akcija članova DVD-a Vidovec.Uređivala se istočna strana vatrogasnog doma gdje se planira dograditi manje skladište za opremu za natjecanja kao i za ostala sredstva i naprave.Vrijedne ruke naših članova ubrzano su radile pa je prostor spreman za daljnje radove, betoniranje,postavljanje konstrukcije i zatvaranje prostora.U radnoj akciji sudjelovali su:Kovačić F,Plećko B,Šantek D,Canjuga S,Kovačić R,Plećko A te Papec J.Posebno hvala maloj Emi !!!
Stranica 39 od 43 Prva   Prethodna   35  36  37  38  [39]  40  41  42  43  Sljedeća   Zadnja