TEHNIČKA INTERVENCIJA !!!
Datum objave: 24. travanj 2011.

Na dojavu ljudi članovi DVD-a izlaze na tehničku intervenciju.
Radilo se o tzv. pjeni koja se koristi za pokrivanje povrća u vrtovima,
a koja se zbog jakog vjetra podigla u zrak te omotala oko vrha kapelice
u Cargovcu te oko stupa i električnih vodova !!!
Uz upotrebu ljestava vatrogasci su uspješno očistili vrh kapelice dok je
zbog visokog napona pozvana dežurna služba "Elektre".
Nakon što je isključen napon djelatnik elektre je očistio stup i žice
te smo tako zajednički okončali tehničku intervenciju.
Molimo žitelje da bolje učvrste takve stvari da nebi došlo do sličnih nezgoda.!!

SRETAN USKRS !!!
Datum objave: 24. travanj 2011.

Svim članovima DVD-a Vidovec, kao i njihovim obiteljima te svim žiteljima općine Vidovec i svim ljudima dobre volje
želimo  SRETAN USKRS !!

Molba i zahvala !!
Datum objave: 5. travanj 2011.

Štovani prijatelji
Ukoliko ste u posjedu starih slika Vaših roditelja, prijatelja, Vas ili drugih mještana a vezanih za naše vatrogasno društvo kao i vatrogasni dom, molimo Vas da nas kontaktirate kako bi kopirali slike te ih stavili na našu stranicu DVD-a Vidovec.Slike če biti profesionalno obrađene i odmah vračene.
Ujedno zahvaljujemo g.J.Lazaru na slikama sa pokazne vatrogasne vježbe Nedeljanec 2009. koje su stavljene u našu galeriju.
Pozdrav uz poziv na suradnju.
DVD Vidovec
Skupština VZO Vidovec
Datum objave: 2.travanj 2011.

Dana 2.travnja 2011. održana je Skupština VZO Vidovec u vatrogasnom domu DVD-a Vidovec.
Skupštini su uz DVD Vidovec,DVD Tužno i DVD Nedeljanec prisustvovali gosti iz DVD-a Petrijanec,
DVD-a Maruševec,DVD-a Cestica i DVD-a Varaždinske Toplice.

FORUM !!!!!
Datum objave: 19.ožujka 2011.

Dragi prijatelji aktivirali smo Forum pa se slobodno možete prijaviti i iznositi prijedloge,primjedbe,pitanja te se družiti sa nama kao i sa svim članovima Foruma.
DOBRODOŠLI !!!!!!
Stranica 38 od 40 Prva   Prethodna   34  35  36  37  [38]  39  40  Sljedeća   Zadnja