121. skupština DVD-a Vidovec
Datum objave: 20.veljača 2011.

Dragi prijatelji održana je 121.godišnja skupština DVD-a Vidovec. Hvala svim dragim gostima koji su uveličali našu svečanu sjednicu koja se moramo priznati malo odužila ali i ovim putem se ispričavamo i nadamo se da je druženje nakon svega ipak bilo za pamčenje. Kada zadnji gosti kreču prema svojim domovima u pola 5 ujutro čini nam se da je svima bilo ugodno u našem društvu.!! Posebno nam je drago što su se odazvala sva društva s kojima surađujemo i nadamo se da če tako i ostati.

OBAVIJEST ČLANOVIMA DVD-a !!!!!
Datum objave: 17.veljača 2011.

Obavještavamo članove DVD-a Vidovec da dođu u petak 18.veljače u vatrogasni dom zbog radova na pripremi godišnje skupštine.Početak radova u 16:00 h.

OBAVIJEST O AKTIVIRANJU WEB STRANICE DVD VIDOVEC
Datum objave: 15.veljača 2011

ŠTOVANI !!!!!

Obavještavamo Vas kako smo krenuli sa aktivacijom web stranice DVD Vidovec !
Kako naša suradnja obuhvaća društva sa područja cijele Hrvatske pa i nekoliko društava iz susjedne Slovenije, došlo je do ideje da aktiviramo web stranicu.
obavijest o održavanju skupštine
Datum objave: 16.02.2011.

Dana 19.02. 2011.g vatrogasno društvo Vidovec obilježava 121. redovnu skupštinu. Svake godine DVD Vidovec poziva svoje drage prijatelje iz dvadesetak vatrogasnih društava što iz zemlje što iz inozemstva da uveličaju godišnju skupštinu i prodube suradnju.

Stranica 38 od 38 Prva   Prethodna   34  35  36  37  [38]  Sljedeća   Zadnja