POŽAR !!!!!
Datum objave: 7. rujna 2011.

Dana 7. rujna u 20:00h zaprimljena je dojava iz JVP Varaždin o požaru na otvorenom prostoru iza naselja Zamlača.Interventna ekipa DVD-a Vidovec odmah kreče na dojavljenu lokaciju gdje uočava požar sa ogromnom količinom crnog dima te plamenom koji se počeo širiti.Požar je odmah ugašen i područje je osigurano od mogučeg ponovnog zapaljenja,naime radilo se o večoj količini plastičnih sanduka kao i kartona i raznog ostalog zapaljivog otpada.Nesavjesni mještani često koriste okrilje noći kako bi se riješili neželjenog otpada te misle da je najlakše sve to zapaliti ,ne misleči o mogučim opasnostima kada je u pitanju veliki plamen i dim.Na sreću vatrogasci su uvijek spremni i u najkračem roku gase takove požare i sprječavaju moguče veče štete.

TAKMIČENJE EKIPA VZO VIDOVEC !!
Datum objave: 29.kolovoza 2011.

U nedjelju 21.kolovoza održano je natjecanje takmičarskih ekipa VZO Vidovec a domačin je bilo DVD Tužno.Sudjelovale su ekipe djece,mladeži,ženskih ekipa,muških A ekipa te muških B ekipa.Natjecanje je organizirano u svrhu provjeravanja spremnosti ekipa za takmičenje na županijskom natjecanju.Uz odlično druženje i natjecanje zadovoljstvo je bilo vidjeti toliko takmičarskih ekipa svih uzrasta na nivou naše općine.Nakon natjecateljskog dijela gdje su postignuti odlični rezultati kod svih ekipa organizirana je i javna vježba kojoj su prisustvovala i susjedna društva.Prezentirano je zajedničko djelovanje vatrogasnih postrojbi na različitim zadacima.Nakon vježbe nastavljeno je ugodno druženje svih prisutnih.

NASTAVAK RADOVA NA SKLADIŠTU !!
Datum objave: 10.kolovoza 2011.

Pošto su napravljene sve pripreme  moglo se pristupiti betoniranju donjeg dijela skladišta na istočnoj strani DVD-a Vidovec.Sastala se vrijedna ekipa te uz pomoč mixera postavila beton te željezne nosače za cijevi.Opet moramo napomenuti da sve radove izvode naši vrijedni članovi koji ne žale slobodno vrijeme te pomažu u svakoj prilici.Uskoro slijede i daljnji radovi postavljanja željezne konstrukcije o kojima čemo vas obavijestiti i zamoliti za pomoć da što prije možemo koristiti taj prostor koji nam jako treba.

ODLIČAN USPJEH NATJECATELJSKIH EKIPA !!!
Datum objave: 6.kolovoza 2011.

DVD Vidovec ponosi se svojim natjecateljskim ekipama koje uvijek postižu zapažene rezultate te tako predstavljaju dobar rad društva širom naše županije.Tako je bilo i u Gojancu gdje su naše ekipe postigle odličan rezultat.Djeca 1.mjesto,ženska ekipa 1.mjesto te muška ekipa 2.mjesto.
Čestitke svim natjecateljima kao i voditeljima ekipa na odlično odrađenim vježbama !!

VELIKI POŽAR OTVORENOG PROSTORA !!
Datum objave: 18.srpnja 2011.

Dana 16.srpnja 2011. oko 17:00 buknuo je veliki požar otvorenog prostora iza livadske ulice(Nedeljanec).Na dojavu javne postrojbe na požarište odmah izlazi interventna ekipa DVD-a Vidovec. Na svu sreću vatrogasci su stigli na vrijeme i u potrebnom broju da zaustave vatrenu stihiju koja je harala livadama i šumarcima te čak zaprijetila dvjema drvenim kučicama u vočnjaku.Odličnom intervencijom vatrogasaca ugašeni su manji požari na nekoliko područja te je tako spriječena mogučnost opasnosti za daljnje proširivanje.Stručnim i timskim radom(pridružilo se i DVD Nedeljanec-Prekno) dokazano je da imamo odličnu postrojbu koja je spremna uhvatiti se u koštac sa svakojakim požarnim opasnostima.Nemojmo zaboraviti da smo mi ipak DOBROVOLJCI koji svoje zdravlje pa čak i živote dovodimo u opasnost a sve radi pomoči našim mještanima pa i drugima.Zahvaljujemo svim sudionicima ove akcije na požrtvovnosti a mještane još jednom molimo da budu oprezni kada pale korove ili suhe trave jer OPASNOST UVIJEK VREBA !!!

zadovoljni nakon odlično odrađene intervencije
Stranica 35 od 40 Prva   Prethodna   31  32  33  34  [35]  36  37  38  39  40  Sljedeća   Zadnja