ODLIČAN USPJEH NATJECATELJSKIH EKIPA !!!
Datum objave: 6.kolovoza 2011.

DVD Vidovec ponosi se svojim natjecateljskim ekipama koje uvijek postižu zapažene rezultate te tako predstavljaju dobar rad društva širom naše županije.Tako je bilo i u Gojancu gdje su naše ekipe postigle odličan rezultat.Djeca 1.mjesto,ženska ekipa 1.mjesto te muška ekipa 2.mjesto.
Čestitke svim natjecateljima kao i voditeljima ekipa na odlično odrađenim vježbama !!

VELIKI POŽAR OTVORENOG PROSTORA !!
Datum objave: 18.srpnja 2011.

Dana 16.srpnja 2011. oko 17:00 buknuo je veliki požar otvorenog prostora iza livadske ulice(Nedeljanec).Na dojavu javne postrojbe na požarište odmah izlazi interventna ekipa DVD-a Vidovec. Na svu sreću vatrogasci su stigli na vrijeme i u potrebnom broju da zaustave vatrenu stihiju koja je harala livadama i šumarcima te čak zaprijetila dvjema drvenim kučicama u vočnjaku.Odličnom intervencijom vatrogasaca ugašeni su manji požari na nekoliko područja te je tako spriječena mogučnost opasnosti za daljnje proširivanje.Stručnim i timskim radom(pridružilo se i DVD Nedeljanec-Prekno) dokazano je da imamo odličnu postrojbu koja je spremna uhvatiti se u koštac sa svakojakim požarnim opasnostima.Nemojmo zaboraviti da smo mi ipak DOBROVOLJCI koji svoje zdravlje pa čak i živote dovodimo u opasnost a sve radi pomoči našim mještanima pa i drugima.Zahvaljujemo svim sudionicima ove akcije na požrtvovnosti a mještane još jednom molimo da budu oprezni kada pale korove ili suhe trave jer OPASNOST UVIJEK VREBA !!!

zadovoljni nakon odlično odrađene intervencije
VATROGASNA TAKMIČENJA
Datum objave: 18.srpnja 2011.

Dana 16.srpnja 2011.g dvije ekipe DVD-a Vidovec sudjelovale su na takmičenjima.Djeca od 6-12 takmičila su se u Šemovcu gdje su osvojila 4.mjesto od 12 ekipa.Ženska ekipa DVD-a Vidovec nastupala je u Beletincu i osvojila 1.mjesto te pehar.Čestitamo takmičarima i voditeljima ekipa na odličnom radu.

RADNA AKCIJA !!
Datum objave: 18.srpnja 2011.

Prije nekoliko dana održana je radna akcija članova DVD-a Vidovec.Uređivala se istočna strana vatrogasnog doma gdje se planira dograditi manje skladište za opremu za natjecanja kao i za ostala sredstva i naprave.Vrijedne ruke naših članova ubrzano su radile pa je prostor spreman za daljnje radove, betoniranje,postavljanje konstrukcije i zatvaranje prostora.U radnoj akciji sudjelovali su:Kovačić F,Plećko B,Šantek D,Canjuga S,Kovačić R,Plećko A te Papec J.Posebno hvala maloj Emi !!!
Natjecanje djece Kučan 2011.
Datum objave: 09. srpnja 2011.

Natjecateljska ekipa djece 6-12 učestvovala je na takmičenju Kučan 2011.Pored igre i druženja djeca su odradila dvije vježbe rušenje meta sa vodom sa brentačama.Iako malo razočarani rezultatom ipak su svi na kraju bili zadovoljni kad su dobili medalje i diplomu za sudjelovanje.Slijede daljnje vježbe za natjecanja gdje če se pokušati poboljšati rezultati.

Stranica 34 od 38 Prva   Prethodna   30  31  32  33  [34]  35  36  37  38  Sljedeća   Zadnja