33.MEMORIJAL MIRKO KOLARIĆ VARAŽDIN
Datum objave: 09.lipnja2012.

Dana 9. lipnja 2012.g u Varaždinu je održan 33.Memorijal Mirka Kolarića na kojem se natjecala i ženska A ekipa DVD-a Vidovec.Na natjecanju je učestvovalo oko 700 vatrogasaca iz cijele države pa smo zadovoljni što smo dio jedne tako velike manifestacije.

nakon uspješnog natjecanja slijedi druženje i iščekivanje proglašenja....

......i medalje su napokon oko vrata
POŽAR TRAKTORA
Datum objave: 6.lipnja 2012.

Dana 6. lipnja 2012. u 21:10 zaprimljena je obavijest od strane JVP Varaždin o požaru traktora u naselju Prekno.Na lice mjesta odmah se uputila interventna postrojba DVD-a Vidovec te u rekordnom roku sanirala požar na traktoru te izvršila sve potrebne radnje sprečavanja moguče ponovne požarne opasnosti.Kako je požar traktora izazvan u sukobu dvoje ljudi te je došlo i do obračuna vatrenim oružjem morali smo pažljivo postupati i maksimalno zaštititi mjesto događaja zbog sačuvanja tragova a u svrhu policijskog uviđaja.Nakon svih obavljenih radnji mjesto događaja prepustili smo kolegama iz PU Varaždinske da obave svoj dio posla.

HODOČAŠĆE ČLANOVA VZO VIDOVEC
Datum objave: 20.svibnja 2012.

U Svetištu Majke Božje Bistričke, održano je 13. hodočašće Hrvatske vatrogasne zajednice. Hodočastilo je preko 2000 vatrogasaca iz 13 hrvatskih županija između kojih i članovi VZO Vidovec.Da je bilo veliko zanimanje naših članova za ovo več tradicionalno hodočašće dokaz su puni autobus i dva kombi vozila.Svi vatrogasci prisustvovali su Svetoj Misi a nakon toga se uz molitvu u procesiji uputili na Kalvariju.Poseban doživljaj je vidjeti mnoštvo vatrogasnih zastava i ljudi u odorama na jednom mjestu.Nakon hodočašća članovi VZO Vidovec uputili su se na zajednički ručak i druženje a zatim puni lijepih dojmova krenuli prema svojim domovima.
VATROGASCI VZO VIDOVEC KOD DJECE IZ VRTIĆA !!!
Datum objave: 15.svibnja 2012.

Iako u lošoj financijskoj situaciji vatrogasci VZO Vidovec trude se da prezentiraju svoju djelatnost najmlađima te su tako dana 15. svibnja 2012. posjetili dječji vrtić Škrinjica u Vidovcu.Pokazivanje vatrogasnih odora,sprava,vozila te direktno gašenje požara izazvalo je oduševljenje kod mališana.Kad su nakon svega djeca počašćena bombonima sreći nije bilo kraja te su mnogi od njih "stričekima" vatrogascima obečali da če i oni kad porastu sigurno postati naši članovi.Nadamo se da če i Općina Vidovec prepoznati ovakove akcije i uključiti se sljedeći puta kada budemo posjetili djecu u školi i vrtiću te počastiti djecu kojim bonbončićem ili sokom.

USAVRŠAVANJE ČLANOVA DVD-a Vidovec
Datum objave: 12.svibnja 2012.

Iznimna nam je čast objaviti vijest da su naši članovi DVD-a Vidovec,predsjednik društva g. Plečko Božidar i član Šantek Domagoj položili međunarodni ispit (ITLS) u pružanju prve pomoči te tako pridonijeli usavršavanju članova DVD-a Vidovec i na tom polju izobrazbe vatrogasaca.Posebno nam je drago zbog tog uspjeha jer znamo da taj ispit nije lako proći jer se traži 100% znanja u teoriji i praksi koji mnogi polaznici ne završe, stoga im čestitamo na tom velikom pothvatu kako za njih same tako i za naše društvo !!!
Stranica 31 od 40 Prva   Prethodna   27  28  29  30  [31]  32  33  34  35  36  Sljedeća   Zadnja