ČUVANJE BOŽJEG GROBA
Datum objave: 31. ožujka 2018.

Tradicionalno čuvanje božjeg groba održano je u crkvi sv. Vida u Vidovcu. I ove godine prisustvovali su vatrogasci iz DVD Vidovec,DVD Nedeljanec-Prekno te DVD Gojanec.
REDOVNO OKUPLJANJE OPERATIVNE POSTROJBE
Datum objave: 18. veljače 2018.

U prostoru ispred vatrogasnog doma DVD- a Vidovec održano je mjesećno okupljanje operativne postrojbe.Izvršena je provjera opreme kako u spremištu tako i u navalnom vozilu.Isproban je novi modul koji je ugrađen u navalno vozilo te agregat za struju, nakon što smo se uvjerili u ispravnost opreme ista je pažljivo spremljena na svoje mjesto kako bi u svakom trenutku bila spremna za određenu vrstu intervencije.

VISOKOTLAČNI MODUL
Datum objave: 05. veljače 2018.

Po planu opremanja DVD-a Vidovec kupljen je i ugrađen visokotlačni modul u navalno vozilo. Radi se o modulu protoka 30 l vode u minuti pod pritiskom od 40 bara sa crijevom u vitlu od 70m. U tijeku je i nabava još jedne mlaznice za vitlo sa još jačim pritiskom.

128. SJEDNICA SKUPŠTINE DVD VIDOVEC
Datum objave: 01.veljače 2018.

Dana 27. siječnja u prostorijama vatrogasnog doma održana je 128. sjednica Skupštine DVD-a Vidovec.Uz velik broj gostiju iz dobrovoljnih vatrogasnih društava iz hrvatske te dva PGD-a iz slovenije, sjednici su prisustvovali i predstavnici udruga s područja Opčine Vidovec kao i uvaženi gosti iz Županije.Nakon službenog dijela sjednice uručene su zahvalnice za dugogodišnji doprinos članovima kao i potvrde o položenim vatrogasnim tečajevima, slijedila je pozdravna riječ gostiju te domijenak do ranih jutarnjih sati.

NEOČEKIVANA INTERVENCIJA
Datum objave: 15. siječnja 2018.

slike emedjimurje.rtl.hr.
Stranica 3 od 42 Prva   Prethodna   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  Sljedeća   Zadnja