ŽENSKA EKIPA "POMELA" KONKURENCIJU !!!
Datum objave: 07.srpnja 2012.

Na natjecanju u Šemovcu ženska ekipa DVD-a Vidovec pokazala je kako se trud i vježbanje isplati te osvojila 1. mjesto u vrlo jakoj konkurenciji.Koliko su cure bile "nabrijane" dokazuje i činjenica da su u potezanju užeta praktički "pomele" konkurentne ekipe.Velike čestitke ekipi i voditeljima uz poruku ....NAJBOLJE STE....!!!!!

DAN DRŽAVNOSTI RH !!!!
Datum objave: 25. lipnja 2012.

Svim vatrogasicama i vatrogascima, braniteljima, pripadnicima oružanih snaga RH, žiteljima općine Vidovec te svim građanima RH čestitamo Dan državnosti !!!!!
33.MEMORIJAL MIRKO KOLARIĆ VARAŽDIN
Datum objave: 09.lipnja2012.

Dana 9. lipnja 2012.g u Varaždinu je održan 33.Memorijal Mirka Kolarića na kojem se natjecala i ženska A ekipa DVD-a Vidovec.Na natjecanju je učestvovalo oko 700 vatrogasaca iz cijele države pa smo zadovoljni što smo dio jedne tako velike manifestacije.

nakon uspješnog natjecanja slijedi druženje i iščekivanje proglašenja....

......i medalje su napokon oko vrata
POŽAR TRAKTORA
Datum objave: 6.lipnja 2012.

Dana 6. lipnja 2012. u 21:10 zaprimljena je obavijest od strane JVP Varaždin o požaru traktora u naselju Prekno.Na lice mjesta odmah se uputila interventna postrojba DVD-a Vidovec te u rekordnom roku sanirala požar na traktoru te izvršila sve potrebne radnje sprečavanja moguče ponovne požarne opasnosti.Kako je požar traktora izazvan u sukobu dvoje ljudi te je došlo i do obračuna vatrenim oružjem morali smo pažljivo postupati i maksimalno zaštititi mjesto događaja zbog sačuvanja tragova a u svrhu policijskog uviđaja.Nakon svih obavljenih radnji mjesto događaja prepustili smo kolegama iz PU Varaždinske da obave svoj dio posla.

HODOČAŠĆE ČLANOVA VZO VIDOVEC
Datum objave: 20.svibnja 2012.

U Svetištu Majke Božje Bistričke, održano je 13. hodočašće Hrvatske vatrogasne zajednice. Hodočastilo je preko 2000 vatrogasaca iz 13 hrvatskih županija između kojih i članovi VZO Vidovec.Da je bilo veliko zanimanje naših članova za ovo več tradicionalno hodočašće dokaz su puni autobus i dva kombi vozila.Svi vatrogasci prisustvovali su Svetoj Misi a nakon toga se uz molitvu u procesiji uputili na Kalvariju.Poseban doživljaj je vidjeti mnoštvo vatrogasnih zastava i ljudi u odorama na jednom mjestu.Nakon hodočašća članovi VZO Vidovec uputili su se na zajednički ručak i druženje a zatim puni lijepih dojmova krenuli prema svojim domovima.
Stranica 29 od 38 Prva   Prethodna   25  26  27  28  [29]  30  31  32  33  34  Sljedeća   Zadnja