slideshow slideshow slideshow
VATROGASNO NATJECANJE GOJANEC 2013.
Datum objave: 4.kolovoza 2013.

Rezultati natjecateljskih ekipa DVD-a Vidovec na takmičenju u Gojancu: djeca- 3. mjesto ; žene A- 1. mjesto ; muški A- 3. mjesto.Odlični rezultati naših ekipa dokaz su vježbanja i vrhunskog vođenja voditelja ekipa koji su isto tako zaslužni za ove rezultate kao i sami natjecatelji.ČESTITKE !!

NATJECANJE ZBELAVA 2013.
Datum objave: 27.srpnja 2013.

Ženska A ekipa DVD-a Vidovec osvojila je odlično drugo mjesto na natjecanju dok su djeca od 6-12 osvojila treče mjesto na natjecanju u Zbelavi.U jakoj konkurenciji naše ekipe odlično su predstavile naš DVD i pokazale kako se njeguje natjecateljski duh  i briga za mlade u DVD-u  Vidovec.

JAVNA VJEŽBA NEDELJANEC 2013.
Datum objave: 19.srpnja 2013.

U Nedeljancu na prostoru prodajnog centra Lupres održana je javna vježba VZO Vidovec koje je domačin bio DVD Nedeljanec-Prekno.Vježba je taktički obuhvatila gašenje na nekoliko lokacija unutar večeg trgovačkog centra a odlično su je odradili vatrogasci iz naša tri DVD-a.
TAKMIČENJE GORNJI KUČAN 2013.
Datum objave: 13. srpnja 2013.

Ženska ekipa DVD-a Vidovec osvojila je odlično treče mjesto na natjecanju u Kučanu Gornjem.U konkurenciji od 6 ženskih ekipa naše cure bile su treče i osvojile pehar.

psihičke pripreme prije vježbe

TAKMIČENJE ŠEMOVEC 2013.
Datum objave: 6. srpnja 2013.

Ženska A ekipa DVD-a Vidovec osvojila je četvrto mjesto na natjecanju u Šemovcu.Od devet ženskih ekipa samo su nijanse dijelile naše takmičarke od boljeg plasmana ali i ovo je odličan rezultat a i poticaj za više vježbanja i usavršavanja.U potezanju užeta naše cure osvojile su odlično drugo mjesto.Čestitke !!!