INTERVENCIJA
Datum objave: 22. travnja 2014.

U 00:14 sati dojavljeno je operativnim članovima DVD-a Vidovec putem poruke o požaru gospodarskog objekta u nedeljancu varaždinska 54.
Odmah na intervenciju kreču Kovačić F.,Kovačić I.,Kovačić M.,Buhin Z. i Papec J., koliko brzo su naši vatrogasci stigli na mjesto dojave pokazuje činjenica da su neki primili poruke  kad su več bili na spomenutoj adresi. U  vatrogasno spremište stigli su i Canjuga S.,Simon K. i Rogina B. ali nije bilo potrebe za njihovom intervencijom jer se radilo o manjem požaru izazvanom pregrijavanjem električnog kabela koji su sanirali djelatnici javne vatrogasne postrojbe iz Varaždina koji su također prisustvovali intervenciji.Još jednom smo dokazali kako nije u pitanju naša spremnost i odlučnost za pomoč u bilo kojem trenutku na području naše općine pa i šire.

AKTIVNOSTI DVD-a VIDOVEC U TRAVNJU
Datum objave: 22. travnja 2014.

U mjesecu travnju organizirane su razne aktivnosti u DVD-u Vidovec od kojih izdvajamo sljedeće:

-započeti su radovi poravnavanja vježbališta doniranog od strane općine VZO-u Vidovec
-održano je edukacijsko druženje s članovima muške A ekipe
-15. travnja održan je sastanak za dogovor o čuvanju božjeg groba u crkvi sv. Vida te obilježavanju mjeseca zaštite od požara te svete mise          povodom  sv. Florijana
- na veliku subotu organizirano čuvanje božjeg groba
-upućena obavijest mještanima o aktivnostima DVD-a te svetoj misi povodom sv. Florijana putem radia Megaton
-izlazak na intervenciju u 00:14 22. travnja na dojavu iz županijskog vatrogasnog centra

SRETAN VAM USKRS
Datum objave: 20.travnja 2014.

PREZENTACIJA OPREME
Datum objave: 13. travnja 2014.

U prostoru vatrogasnog doma DVD-a Vidovec održana je prezentacija opreme navalnog vozila članovima muške A ekipe.Kako su to buduči operativni članovi upoznati su sa kompletnom opremom navalnog vozila te su istu i isprobali.Od strane voditelja intervencija upučeni su u rad sa izolacionim aparatima te svim vrstama mlaznica te gašenja pjenilom kao i svom ostalom opremom potrebnom za gašenje požara.DVD Vidovec kontinuirano šalje svoje članove na školovanje za vatrogasce pa se nadamo da če i iz ove grupe biti puno stručno osposobljenih članova koji su i budučnost našeg društva.

UREĐENJE VJEŽBALIŠTA
Datum objave: 07. travnja 2014.

Stranica 21 od 40 Prva   Prethodna   17  18  19  20  [21]  22  23  24  25  26  Sljedeća   Zadnja