AKTIVNOSTI DVD-a VIDOVEC U TRAVNJU
Datum objave: 22. travnja 2014.

U mjesecu travnju organizirane su razne aktivnosti u DVD-u Vidovec od kojih izdvajamo sljedeće:

-započeti su radovi poravnavanja vježbališta doniranog od strane općine VZO-u Vidovec
-održano je edukacijsko druženje s članovima muške A ekipe
-15. travnja održan je sastanak za dogovor o čuvanju božjeg groba u crkvi sv. Vida te obilježavanju mjeseca zaštite od požara te svete mise          povodom  sv. Florijana
- na veliku subotu organizirano čuvanje božjeg groba
-upućena obavijest mještanima o aktivnostima DVD-a te svetoj misi povodom sv. Florijana putem radia Megaton
-izlazak na intervenciju u 00:14 22. travnja na dojavu iz županijskog vatrogasnog centra

SRETAN VAM USKRS
Datum objave: 20.travnja 2014.

PREZENTACIJA OPREME
Datum objave: 13. travnja 2014.

U prostoru vatrogasnog doma DVD-a Vidovec održana je prezentacija opreme navalnog vozila članovima muške A ekipe.Kako su to buduči operativni članovi upoznati su sa kompletnom opremom navalnog vozila te su istu i isprobali.Od strane voditelja intervencija upučeni su u rad sa izolacionim aparatima te svim vrstama mlaznica te gašenja pjenilom kao i svom ostalom opremom potrebnom za gašenje požara.DVD Vidovec kontinuirano šalje svoje članove na školovanje za vatrogasce pa se nadamo da če i iz ove grupe biti puno stručno osposobljenih članova koji su i budučnost našeg društva.

UREĐENJE VJEŽBALIŠTA
Datum objave: 07. travnja 2014.

SJEDNICA SKUPŠTINE VZO VIDOVEC
Datum objave: 14. ožujka 2014.

U prostorijama DVD-a Vidovec održana je redovna sjednica Skupštine VZO Vidovec pošto je ove godine domačin upravo naše društvo.Sjednici su prisustvovali članovi društava iz naše zajednice koji su izglasani od svojih društava za predstavnike u VZO Vidovec (DVD Vidovec,DVD Nedeljanec-Prekno,DVD Tužno)  te gosti iz DVD-a Petrijanec i DVD-a Maruševec.Ispred općine sjednici je prisustvovala i donačelnica Dubravka Rog a ispred VZŽV Nedjeljko Vukalović.Nakon intoniranja himni od strane limene glazbe DVD-a Vidovec i minute šutnje za sve preminule i poginule vatrogasce i branitelje velikim pljeskom je pozdravljen predsjednik DVD-a Vidovec i VZO Vidovec g. Božidar Plečko koji nije mogao sudjelovati sjednici.Opširnim izvješćem o radu VZO te o financijskom poslovanju prisutne je izvijestio tajnik g. Stjepan Papec.Poslije službenog dijela nastavilo se druženje uz jelo i piće koje su pripremili i poslužili članovi DVD-a Vidovec : Krešo Simon, Ana Kovačić, Zdenko Buhin, Mateja Kovačić, Nikolina Simon te Josip Papec.

Stranica 19 od 38 Prva   Prethodna   15  16  17  18  [19]  20  21  22  23  24  Sljedeća   Zadnja