35. NATJECANJE MIRKO KOLARIĆ VARAŽDIN
Datum objave: 14.lipnja 2014.

Muška natjecateljska A ekipa DVD-a Vidovec nastupila je na 35. Memorijalu Mirko Kolarić u Varaždinu.Postignut je dobar rezultat usprkos činjenici da je u ovom sastavu to bilo prvo natjecanje našim dečkima u tako jakoj konkurenciji sa područja cijele države.Na natjecanju se izvodila   jedna vježba i štafetna utrka na 400 metara bez prepreka (8 x 50 m).

HODOČAŠĆE U MARIJA BISTRICU
Datum objave: 01. lipnja 2014.

Članovi VZO Vidovec i ove su godine hodočastili u Marija Bistricu gdje se skupio velik broj vatrogasaca iz cijele Lijepe naše.Iako je puno vatrogasaca iz svih županija pomagalo unesrećenima od poplava državni vatrogasni vrh je ipak odlučio da se hodočašće održi te se i u molitvama sjeti svih ljudi kojima je voda nanijela velike štete.Iz našeg VZO-a skupilo se vatrogasaca za pun autobus.

ZAPOČELE VJEŽBE
Datum objave: 29.svibnja 2014.

Na vježbalištu VZO Vidovec započeli su treninzi natjecateljskih ekipa, ekipa DVD-a Tužno sa zadovoljstvom je održala prve vježbe na odlično pripremljenom terenu.Mora se napomenuti da je veći dio terena potpuno sređen te je dvadesetak dana nakon opsežnih radova potpuno zarasao travom te će nakon nekoliko košnji biti potpuno spreman za postavljanje opreme te vježbe na istom.Slijede još radovi na izgradnji spremišta za opremu za koje se nadamo da če uskoro biti realizirani.Ovako sad izgleda vježbalište VZO Vidovec-

SIJANJE TRAVE NA VJEŽBALIŠTU
Datum objave: 09. svibnja 2014.

Nakon što je teren na vježbalištu u potpunosti poravnan i očišćen od korova pristupilo se sijanju trave te valjanju.Na veliku radost svih članova natjecateljskih ekipa VZO Vidovec od strane općine dobiveno je originalno sjeme trave pa se nadamo da če uskoro vježbalište biti spremno i u potpunosti prilagođeno za sve vrste vježbi koje izvode naše ekipe.Zahvaljujemo još jednom općini koja je dala teren na korištenje VZO Vidovec te nam pomogla u kupnji trave i dijela potrebne opreme za spremište koje namjeravamo napraviti u sklopu vježbališta a u svrhu skladištenja opreme i sprava za vježbe svih naših ekipa.Posebno zahvaljujemo i ljudima koji su svoje slobodno vrijeme žrtvovali da bi pomogli u pripremi terena i to : Jurici Cafuk,Davoru Jambres,Krešiju Simon,Zdenku Buhin i Josipu Papec.Kako nas čekaju još radovi na izgradnji spremišta nadamo se da čemo i dalje imati podršku ljudi koji su voljni pomoći VZO-u a sve u svrhu što bolje edukacije i vježbovnih sposobnosti naših natjecateljskih ekipa.

ovako je izgledao teren kad su započeli radovi

dvadeset dana kasnije :)
INTERVENCIJA
Datum objave: 22. travnja 2014.

U 00:14 sati dojavljeno je operativnim članovima DVD-a Vidovec putem poruke o požaru gospodarskog objekta u nedeljancu varaždinska 54.
Odmah na intervenciju kreču Kovačić F.,Kovačić I.,Kovačić M.,Buhin Z. i Papec J., koliko brzo su naši vatrogasci stigli na mjesto dojave pokazuje činjenica da su neki primili poruke  kad su več bili na spomenutoj adresi. U  vatrogasno spremište stigli su i Canjuga S.,Simon K. i Rogina B. ali nije bilo potrebe za njihovom intervencijom jer se radilo o manjem požaru izazvanom pregrijavanjem električnog kabela koji su sanirali djelatnici javne vatrogasne postrojbe iz Varaždina koji su također prisustvovali intervenciji.Još jednom smo dokazali kako nije u pitanju naša spremnost i odlučnost za pomoč u bilo kojem trenutku na području naše općine pa i šire.

Stranica 18 od 38 Prva   Prethodna   14  15  16  17  [18]  19  20  21  22  23  Sljedeća   Zadnja