VATROGASNO NATJECANJE GOJANEC 2014.
Datum objave: 09.KOLOVOZA 2014.

U Gojancu je održano tradicionalno takmičenje vatrogasnih ekipa poznato po "mokroj" vježbi.Ekipe odrađuju tzv. "suhu" vježbu,spajanje 4 cijevi,trčanje preko prepreke noseći S aparat te "mokru" vježbu.Naša muška A ekipa u ovom spoju vježbi osvojila je drugo mjesto s najbržim vremenom mokre vježbe ali nakon konačnog izračuna osvojeno je sjajno drugo mjesto.Ženska A ekipa sudjelovala je u klasičnoj vježbi te osvojila također sjajno drugo mjesto , šlag na torti su svakako naši najmanji natjecatelji, djeca 6-12 koja su osvojila drugo mjesto te dostojno predstavila uz ostale ekipe naše društvo.

ODLIČNI REZULTATI NATJECATELJSKIH EKIPA
Datum objave: 26.srpnja 2014.

Natjecateljske ekipe  DVD-a Vidovec , muška A i ženska A ekipa nastavljaju sa odličnim rezultatima na takmičenjima širom Varaždinske županije.Nakon drugog mjesta na Varaždinbregu (Halić) muška A ekipa osvojila je prvo mjesto u Vrbanovcu, prvo mjesto na općinskom takmičenju u Svetom Iliji, drugo mjesto u Ludbregu te treče mjesto u Donjoj Voći.Ženska A ekipa osvojila je prvo mjesto na takmičenju u Šemovcu, drugo mjesto u Kučanu Gornjem,prvo mjesto na općinskom takmičenju u Svetom Iliji te prvo mjesto u Zbelavi.Ovakve rezultate koji su u kontinuitetu več nekoliko godina a dodajuči tome i ekipu mladeži te djece 6-12  koja su prošle godine na natjecanju u Lepoglavi postala ŽUPANIJSKI PRVACI !!! naše društvo ne pamti sve od vremena kada su naši (sada)stariji članovi harali takmičenjima.Velika je čast i ponos biti član društva koje se brine o mladim naraštajima vatrogasaca u Vidovcu koji svojim rezultatima pokazuju koliko vole vatrogastvo i svoje društvo.Čestitke svim ekipama i voditeljima na ovim vrhunskim rezultatima uz poruku.....- još ima natjecanja SRETNO !!!!

ZAVRŠENO SPREMIŠTE VZO VIDOVEC
Datum objave: 23. srpnja 2014.

Postavljanjem poda završeni su radovi spremišta na vježbalištu natjecateljskih ekipa VZO Vidovec.Voditelji ekipa dobili su ključ spremišta te mogu na licu mjesta koristiti opremu i nakon vježbe je spremiti da bude pripravna za vježbe drugih ekipa.Zahvaljujemo svima koji su svojim radom pomogli da spremište bude dano na korištenje našim natjecateljskim ekipama a naročito općini Vidovec koja je najviše pomogla u ovom projektu.

MEĐUOPĆINSKO I OPĆINSKO NATJECANJE
Datum objave: 19. srpnja 2014.

Povodom Dana općine Vatrogasna zajednica općine Sveti Ilija je bila domaćin trećem međuopćinskom natjecanju vatrogasaca općine Vidovec, Beretinec i Sveti Ilija. Nastupilo je 25 ekipa u četiri kategorije.Istovremeno je odrađeno i općinsko natjecanje navedenih društava pa su naše natjecateljske ekipe postigle sljedeće rezultate: djeca 6-12 drugo mjesto, mladež 12-16 četvrto mjesto, ženska A ekipa prvo mjesto, muška A ekipa prvo mjesto, muška B ekipa treće mjesto.  ČESTITAMO na odličnim rezultatima !!!!

OSVOJENO DRUGO MJESTO
Datum objave: 12. srpnja 2014.

Ženska natjecateljska A ekipa osvojila je drugo mjesto na jakom takmičenju u Kučanu Gornjem.U jakoj konkurenciji naše cure su pokazale kako se trud na vježbama isplati što dokazuje činjenica da su u samom vrhu ekipa s ovog područja.

Stranica 16 od 38 Prva   Prethodna   12  13  14  15  [16]  17  18  19  20  21  Sljedeća   Zadnja