VJEŽBE NA 0° C
Datum objave: 17. siječnja 2016.

Muška A i ženska A natjecateljska ekipa DVD-a Vidovec izborile su nastup na državnom takmičenju koje će se održati u listopadu ove godine u Puli.Kako bi što bolje predstavile svoje matično društvo i postigle što bolji rezultat naše ekipe počele su s pripremama već u siječnju.Za tu svrhu kupljen je i tepison veličine 8x4 metra koji će se postaviti u vatrogasnom domu za mogučnost vježbanja za vrijeme kiše ili snijega.Kolika je želja za usavršavanjem pokazala je muška A ekipa koja je na temperaturi od nula stupnjeva Celzijusa izvodila vježbe u cjelosti na nogometnom travnjaku u Vidovcu.Uskoro će im se pridružiti i ženska A ekipa, kada vremenske prilike budu malo povoljnije.Velike čestitke na predanosti dečkima i curama !!

SRETNA VAM NOVA 2016. GODINA
Datum objave: 31. prosinca 2015.

POSLJEDNJI ISPRAĆAJ BOŽIDARA PLEČKO
Datum objave: 30. prosinca 2015.

Preko 300 vatrogasaca iz svih krajeva hrvatske i znatan broj iz Slovenije te velik broj mještana Općine Vidovec, susjednih općina i gradova oprostilo se na posljednjem ispraćaju od našeg predsjednika VZO i DVD- a Vidovec Božidara Plečka.Posljednji put obratili su mu se i u ime Općine Vidovec načelnik  g. Bruno Hranić te u ime DVD-a Vidovec tajnik g. Stjepan Papec te svojim govorima podsjetili mnoštvo na zasluge, dostignuća i dobrotu našeg Božija.Velika hvala svima koji su uveličali posljednji ispraćaj našeg predsjednika i time pokazali o kakvom se čovjeku radilo i koliko je veliki gubitak za sve nas njegovim odlaskom.
HVALA TI  BOŽO NA SVEMU , ZAUVIJEK ĆEŠ OSTATI MEĐU NAMA

OTIŠAO JE BOŽO.....
Datum objave: 25. prosinca 2015.

DVD Vidovec zadesila je velika tuga i bol....otišao je naš Božo.Nakon velike bitke s teškom bolešću, na veliku žalost svih članova DVD-a Vidovec, otišao je naš Božo...čovjek koji je ostavio neizbrisivi trag u našoj sredini...čovjek kojeg su obožavale natjecateljske ekipe za koje nije žalio ni trenutka svog slobodnog vremena...uvijek bio tu kad god je trebalo i savjetima i vedrinom podučavao, družio se , donosio nove ideje i brinuo se o svim natjecateljima našeg društva.Svojim poštenjem i zaslugama zaslužio je mjesto predsjednika DVD-a Vidovec te predsjednika VZO Vidovec i imao je posebno mjesto u srcima starijih članova na koje je uvijek mislio i posječivao ih kad su bili bolesni i spriječeni prisustvovati druženjima ili sastancima našeg društva.Otišao je naš Božo...ali samo tjelesno ...jer sjećanja i slike naših druženja neče nestati iz DVD-a Vidovec i ostat če trajno zapisana u knjige povijesti vatrogasaca u Vidovcu.Hvala ti Božo za sve što si učinio za naše društvo a naročito za najmlađi uzrast natjecatelja, našu dječicu...koja su svakodnevno pitala...gdje je striček Božo !??  hvala ti u ime svih vatrogasaca VZO Vidovec, a najviše tvojih DVD-ovaca.
Neka ti je laka ova naša hrvatska gruda ....i do sljedećeg susreta na nekom drugom takmičenju !!!!

Posljednji ispraćaj dragog nam Božija bit će u ponedjeljak 28.prosinca u 14:00 sati na groblju u Vidovcu.
Molimo vatrogasce da u 13:00 sati budu u vatrogasnom domu DVD-a Vidovec u svečanim odorama.

" NAVIK ON ŽIVI KI ZGINE POŠTENO "

POŽAR DIMNJAKA
Datum objave: 15.prosinca 2015.

Dana 15. prosinca u 18:49 iz JVP Varaždin dojavljeno je operativnim članovima DVD-a Vidovec putem sms poruke o požaru dimnjaka na stambenom objektu u Cargovcu.Na intervenciju odmah izlazi 6 vatrogasaca sa navalnim vozilom te na vrijeme sprječavaju širenje požara na krovište.Velika količina nečistoče i naslaga u unutrašnjosti dimnjaka izazvala je zapaljenje te veliku količinu plamena koji je nakon što su se vratašca za čišćenje na dimnjaku potpuno užarila i propustila prijetio krovištu kuče.Dimnjak je u potpunosti saniran i onemogučena je bilo kakva opasnost od ponovnog zapaljenja.Na intervenciji su sudjelovali : Kovačić M.,Melnjak D.,Vajdić S.,Kovačić I.,Papec I. te Papec J..
Stranica 14 od 43 Prva   Prethodna   10  11  12  13  [14]  15  16  17  18  19  Sljedeća   Zadnja